Hasan MUTLU

Mhp Bayrampaşa İlçe Teşkilatından Deprem Bölgesine Yardım…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Hasan MUTLU

Tüm Türkiye’yi derinden etkileyen depremler nedeniyle ülkemizin her bir ferdi yaraları bir nebze de olsa sarabilmek için seferber olurken, MHP Bayrampaşa teşkilatı da gece gündüz demeden topladıkları yardım malzemelerini deprem bölgesine gönderiyor.


MHP Bayrampaşa İlçe Başkanı Av. İsmail Arsan ve yönetim kurulu üyeleri depremin ilk günü 2 araç ve 8 teknik personelden oluşan ekibi deprem bölgesine uğurladı.
MHP Bayrampaşa İlçe Başkanlığı daha sonra ise Ülkü Ocakları İle birlikte Bayrampaşa Kaymakamlığı’nın koordinesinde acil ihtiyaç malzemelerinden oluşan 2 tır malzemeyi deprem bölgesine gönderdi.


İlçe Başkan Yardımcısı Ercan Dağdeviren’in şirketinin ürettiği çarşaf, yastık kılıfı, yorgan vb. malzemeleri deprem bölgesine ulaştırıldı. İlçe yöneticisi Oğuz Altındaş tarafından 12 adet jeneratör deprem bölgesine gönderildi.


Teşkilat mensuplarının destekleriyle yardımları almaya ve yardımları deprem bölgesine ulaştırmaya devam eden MHP Bayrampaşa İlçe Başkanlığı, ilçe yöneticisi Oğuzhan Aşıroğlu tarafından hazırlanan 100 koli bebe bisküvisi ile Bayrampaşa Trikocular Çarşısından teslim alınan triko kazaklarının yanı sıra  ilaç ve ecza malzemeleri, 1000 adet biberon, 1000 adet emzik, 600 koli bebe bisküvisi, 200 adet şapka, kuru gıda malzemesi hazırlanıp AFAD’a teslim edildi.

galeri mhp bayrampasa sefer ckks
galeri mhp bayrampasa sefer Rdbj

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni Seçilen Bayrampaşa Belediye Başkanı Hasan MUTLU'yu Tebrik Ediyoruz