Hasan MUTLU

Bayrampaşa Tv Marka Tescil Belgesi

featured

Bayrampaşa Tv Marka Tescil Belgesi

mark tescil bayrampasa tv page 0001
mark tescil bayrampasa tv page 0002
Marka Arastirma page 0001
BAYRAMPASA TV

Bayrampaşa Tv Yerel Haber Kanalı

Künye

İmtiyaz Sahibi

Adem DİŞÇİ -adem@bayrampasa.tv

İletişim Bilgilerimiz

Adres : Yenidoğan Mah. Burcu Sok. Dirgen iş Mrkz. No:25 Kat:3 D:15, 34030 Bayrampaşa/İstanbul
Telefon : +90 212 544 84 84
Faks : +90 212 544 84 84
Email : info@bayrampasa.tv

Genel Yayın Yönetmeni

Adem DİŞÇİ -adem@bayrampasa.tv

Yazı İşleri Müdürü

Selin DİŞÇİ – selin@bayrampasa.tv

Görsel Koordinatör

Azra Dişçi – azra@bayrampasa.tv

Reklam Yayın Müdürü

Alperen Avcı – alperen@bayrampasa.tv

Hukuk Danışmanı

Aylin Arslantatar – aylin@bayrampasa.tv

İletişim Bilgilerimiz Hakkında

Hiç bir kurumun veya kişinin istediği haberi yayınlamıyoruz. Hiç bir kurum veya kişinin yanına gitmiyoruz. Sadece haber yapıyoruz bize ulaşmak isterseniz haber metnininiz ve resimlerinizi sadece haber@bayrampasa.tv adresine atabilirsiniz. Haberleriniz değerlendirilip öyle yayınlanacaktır. Her haberi yayınlamıyoruz !

Yeni Seçilen Bayrampaşa Belediye Başkanı Hasan MUTLU'yu Tebrik Ediyoruz