53926314 158068808442851 7263832386746449920 n

Btv – İyi Kalpler Yardımlaşma ve Kültür Derneği ”Çocuklar Gülsün Dünya Gülsün” Projesi

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İyi Kalpler Yardımlaşma ve Kültür Derneği olarak Çocuklar Gülsün Dünya Gülsün Projesi Kapsamında Babalu Aktif Oyun Parkında Etkinlik Düzenlendi.

Genel merkezi Bayrampaşa’da bulunan İyi Kalpler Yardımlaşma ve Kültür Derneği çocukların hayallerini yerine getiriyor , evlerini tadilat yaptırıyor , erzak dağıtıyor , köy okullarına hediyeler gönderiyor , otizmli çocuklar için sınıf yaptırıp eğitim materyallerini tedarik ediyor bunun yanı sıra İyi Kalpler Ekibi projelerine hızla devam ederken çocukları eğlendirmek içinde projeler yapmaya gayret gösteriyor.

İyi Kalpler Yardımlaşma ve Kültür Derneği Başkanı Adem DİŞÇİ’nin yaptığı açıklamada ; Çocuklar bizim geleceğimiz ve onları iyi yetiştirmemiz onlara iyi eğitim vermemiz gerekir aynı zamanda çocukları sevindirmek bence dünyanın en güzel işlerinden birisi dernek bünyemizde çok değerli kişiler bulunmakta değerli hocamız Tiyatro Eğitmeni ve Kişisel Gelişim Uzmanı Genel Sekreterimiz İlyas ÇAĞLAYAN çocuklarımıza tiyatral eğitimler kişisel gelişim eğitimleri vermekte ve onları geleceğe en güzel şekilde hazırlamaktadır aynı şekilde Kadın Kollarımızda bulunan Müjdenur Akpınar’da Okul Öncesi Eğitmeni olarak küçük çocuklarımıza destek olmaktadır. Yönetimimizde Doktor’dan Zabıtaya , Esnaftan İş Adamına , Eğitimcisinden Sendikacısına kadar bir çok değerli insan bulunmaktadır. Biz ekibimizle Bayrampaşamızı Türkiyenin İyilik Elçisi haline getirmek için elimizden geleni yapacağız. Şeklinde konuştu….

Babalu Aktif Oyun Parkında Düzenlemiş olduğumuz projemize destek sağlayan Bayrampaşa Belediye Başkanımız Sayın Atilla Aydıner’e Ulaşım için desteğini veren Bayrampaşa Belediye Başkan Yardımcısı Sayın Yalçın SİRAKAYA Başkanımıza , Kahvaltı Desteği veren Bayrampaşa Seyran Pastahenesine , Sularımızı veren Bayrampaşa Öz Kaynak Suları Genel Müdürü Sayın Muhammer GENÇ e , Keklerimiz Alan Numunebağ Eczanesi Çalışanı Sayın Hüseyin TAŞTANOĞLUNA , Meyve Sularımızı Alan Göz Nurunu Koruma Vakfı Emeklisi Sayın Dilek ÖRNEK hanım efendiye ve İsmetpaşa Mahallesi Muhtarı Sayın Semih ÇELEBİYE ve Nezahat Hanıma teşekkür ederiz. Ayrıca Bu Projede Bize kapılarını açan Babalu Aktif Oyun Parkı Sahibi Sayın Barış beye ve bizi ağırlayan emektar kardeşlerimize teşekkür ederiz.

www.iyikalplerdernegi.org

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir