Hasan MUTLU

Hasan MUTLU Kimdir ?

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Hasan MUTLU

22 Haziran 1961’de Safranbolu Karabük’te doğdu. İlk ve orta öğretimini Fatih’te tamamladıktan sonra, İstanbul Vefa Lisesi’nde lise eğitimine devam etti. 19 Mayıs Üniversitesi Eğitim Fakültesi Fizik – Matematik Bölümü’nden mezun oldu. Ayrıca İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde okudu. 1984 yılından bu yana eğitim sektöründe hizmet vermekte olup, Sınav Eğitim Kurumlarının şube kurucusu ve İstanbul temsilcisidir.

2011 yılında Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanlığı görevinde bulundu. Yine 2011 yılında Bayrampaşa Atatürkçü Düşünce Derneği Kurucu Başkanlığı’nı üstlendi. 2014 Aralık ayından bu yana aralıklı ilçe başkanlığı görevini üstlendi halen CHP Bayrampaşa İlçe Başkanlığı görevine devam etmektedir. Uzun yıllardır Karabük-Safranbolu Derneği ve TÖDER (Tüm Özel Öğretim Kurumları Derneği) Yönetim Kurulu üyesidir. Ayrıca; Bulgaristan Türkleri Kültür ve Hizmet Derneği, Rumeli Türkleri Kültür ve Dayanışma Derneği, Trakyalı İş Adamları Derneği, Bayrampaşa Kartaltepe Spor Kulübü üyesidir. Fizik ve Matematik alanında yayımlanmış kitapları bulunmaktadır. Evli ve üç çocuk babasıdır.

Sevgili Bayrampaşa Halkı,

hasan-mutlu-portre

Bu büyük ailenin bir parçası olmaktan büyük bir gurur duyuyorum. Bayrampaşa’nın renkli ve güçlü dokusunu, her bir bireyin özverisi ve enerjisiyle tanımak, beni bu göreve adım attığım ilk günden itibaren heyecanlandırıyor.

Bizler, Bayrampaşa’yı daha yaşanabilir, daha adil ve daha huzurlu bir yer haline getirmek için buradayız. Ben, Hasan Mutlu, sizlerin desteği ve güveniyle Bayrampaşa Belediye Başkanlığı için aday oldum. Gece gündüz demeden, hep birlikte daha mutlu ve daha güçlü bir Bayrampaşa inşa etmek için çok çalışacağız.

Bayrampaşa’yı birlikte daha güzel yarınlara taşımak, her birimizin omuzlarındaki sorumluluğudur. Ben de bu sorumluluğu yerine getirmek, sizlerin ihtiyaçlarını ve beklentilerini karşılamak için buradayım. Sizlere daha iyi bir yaşam sunabilmek için projelerimizi hayata geçirmek, sizlerin huzurunu ve refahını ön planda tutmak için var gücümüzle çalışacağımızı taahhüt ediyorum.

Bayrampaşa’nın güzelliklerini keşfetmek, sorunlarına çözüm üretmek ve hep birlikte büyük başarılara imza atmak için buradayız. Sizlerin değerli görüşleri, önerileri ve katkılarıyla Bayrampaşa’yı birlikte yönetmek, daha sağlıklı ve güçlü bir toplum oluşturmak en büyük arzumuzdur.

Bu yolda yanımızda olduğunuz için teşekkür eder, sizleri daha yakından tanımak ve birlikte güzel işlere imza atmak için sabırsızlanıyorum.

Sevgi ve saygılarımla,

Hasan Mutlu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni Seçilen Bayrampaşa Belediye Başkanı Hasan MUTLU'yu Tebrik Ediyoruz