Hasan MUTLU
coskun gunes

Güneş Ailesinin Mutlu Günü

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Hasan MUTLU

Bayrampaşa’nın tanınmış işletmelerinden Bora Butik’in kurucusu Bora İbrahim Güneş ve eşi  Nalan Güneş’in oğlu, Bayrampaşa Belediyesi Meclis Üyesi Tolga Güneş’in kardeşi Coşkun Güneş hayatını, Hasan ve Şermin Hancazlı çiftinin kızı Melike Hancazlı ile birleştirdi.


Genç çiftin Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenen nikah törenine iş, siyaset, spor ve sanat dünyasından birçok davetli katıldı.
Melike-Coşkun Güneş’in nikah törenine Bayrampaşa Kaymakamı Dr. Soner Şenel, Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Tüfekçi, AK Parti Bayrampaşa İlçe Başkanı Ersin Saçlı ve yönetim kurulu üyeleri, AK Parti İstanbul İl Disiplin Kurulu Üyesi Recep Asilsoy, Bayrampaşa Belediyesi Meclis üyeleri, Beşiktaş’ın kaptanı Necip Uysal, Ünlü fenomen ve şarkıcı Yusuf Aktaş (Reynmen), birçok işadamı, spor camiasından konuklar, sosyal medya fenomenleri ve çok sayıda davetli katıldı.
Genç çiftin nikahını Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner kıyarken, nikah şahitliklerini ise Bayrampaşa Kaymakamı Dr. Soner Şenel, Beşiktaş’ın Kaptanı Necip Uysal, ünlü fenomen ve şarkıcı Yusuf Aktaş (Reynmen ), Damat ve Gelinin arkadaşları İsmail Şengüler, Yiğit Şentürk, Aida Handanoviç, Emir Kepenç ve Batuhan Akgül yaptı.
Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner yaptığı açıklamada, “Belediye Meclis Üyemiz Tolga Güneş’in kardeşi Çoşkun Güneş ile Melike Hancazlı çiftimizin nikah akitlerini kıymetli şahitler ve davetliler huzurunda gerçekleştirdik. Güneş ve Hancazlı ailelerini tebrik ediyorum. Rabbim, genç çiftimize iki cihan saadeti nasip eylesin” ifadelerini kullandı.
Nikah defterini gelin ve damada takdim eden Bayrampaşa Kaymakamı Dr. Soner Şenel de Melike ve Coşkun Güneş’e bir ömür boyu mutluluklar diledi.
Davetlileri kapıda karşılayarak tüm konuklarıyla yakından ilgilenen genç çiftin aileleri yaptıkları açıklamada, “Çocuklarımızın bu mutlu gününde bizleri yalnız bırakmayarak mutluluğumuza ortak olan tüm dost ve akrabalarımıza teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandılar.
Genç çift, kurdukları www.atolyewolf.com adlı internet sitesiyle erkek ve kadın aksesuar alanında piyasaya yeni bir soluk getirmeleriyle ve yurtiçi ve yurtdışında birçok ünlü firmayla çalışmalarıyla tanınıyorlar.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni Seçilen Bayrampaşa Belediye Başkanı Hasan MUTLU'yu Tebrik Ediyoruz