Hasan MUTLU

Fatih Lütfü Bayraktar Kimdir ?

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Hasan MUTLU

1959 yılında Makedonya’dan göç eden bir ailenin ferdiyim. (Annem Kırçovalı, babam Pirlepeli’dir). 1988 yılında istanbul’da doğdum. İlkokul ve ortaokul eğitimimi Hürriyet İlköğretim Okulu’nda tamamladım. Öğrenimime Bayrampasa Anadolu Ticaret Meslek Lisesi’nde devam ettim. Ardından Önlisans egitimimi Kocaeli Üniversitesi Muhasebe bölümünde, Lisans eğitimimi Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi’nde tamamladım. Bahçeşehir Üniversitesi Diplomat Okulu mezunuyum. Askerliğimi kısa dönem Yedek Subay olarak Ankara’da yaptım.
2011/2015 yılları arasında Ak Parti Bayrampaşa Orta Mahalle Yön. Kurulu Üyeliği, 2011/2014 yılları arasında Bayrampaşa Taraftarlar Derneği Yön. Kurulu üyeliği, 2015/2018 yılları arasında Ak Parti Bayrampaşa 2. Yön. Kurulu üyeliği, 2015/2018 yılları arasında Ak Parti Bayrampaşa Teşkilat Komisyonu, 2013/2015 yılları arasında Balkan Dernekleri Federasyon Yön. Kurulu üyeliği, 2016/2018 yıllarında Kızılay Yön. Kurulu üyeliği, 2018 yılında ISKEF Yön. Kurulu üyeliği, 2018 yılında Bayrampaşa Sürücü Kursları Dernek Başkanlığı yapmaktayım. Ayrıca kurulduğu tarihten itibaren İyi Kalpler Yardımlaşma ve Kültür Derneği Yönetim Kurulu’nda gururla görev almaktayım.
Mart 2019 Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde Adalet Ve Kalkinma Partisi Belediye Meclis Üyesi Adaylığı, 2021 yılında 7.Dönem Adalet ve Kalkınma Partisi Bayrampaşa İlçe Başkanımız Sayın Ersin SAÇLI’nın teveccühleri ile Ak Parti Bayrampaşa Sivil Toplum Ve Halkla İliskiler Birim Başkanlığı görevine getirildim. Başkanıma ve beni destekleyen herkese teşekkür ediyorum. Bayrampaşa’mız için çalışmalara devam edeceğiz.. Saygılarımla..

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni Seçilen Bayrampaşa Belediye Başkanı Hasan MUTLU'yu Tebrik Ediyoruz