Hasan MUTLU

Bayrampaşa Genç Yeşil Ay Öğrenci Meclisi Toplandı…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Hasan MUTLU

Bayrampaşa Genç Yeşil Ay Öğrenci Meclisi Toplandı…

bayrampasa genc yesilay 1

Yeşilay Bayrampaşa Şubesi, Bayrampaşa Kaymakamı Dr. Sonel Şenel önderliğinde İlçe Milli Eğitimi ile beraber “Genç Yeşilay ve Öğrenci Meclisi” düzenledi. Bayrampaşa Gençlik Merkezi’nde (BAYGEM) düzenlenen mecliste, Yeşilay Bayrampaşa Şube Başkanı Hüseyin Sevencan yaptığı konuşmasında okullardaki çalışmalar ve faaliyetlerden bahsederek, yeni eğitim öğretim yılında Yeşilay Bayrampaşa Şubesi olarak okullarda daha çok etkinlikler düzenleyeceklerini ve ortak projeler yapılacağını belirtti.

Başkan Sevencan, gençlik meclisine katılımda bulunan ve Yeşilay’ın bağımlılık ile mücadelesinde her zaman destek ve yardımlarını esirgemeyen Bayrampaşa İlçe Milli Eğitim Müdürü Suat Mamur’a teşekkürlerini iletti. Bayrampaşa Kaymakamı Dr. Soner Şenel de yaptığı konuşmasında, okullardaki bağımlılıkla mücadele konusuna dikkat çekerek, ilçenin park ve meydanlarında daha çok farkındalık oluşturulmasının gerektiğini vurguladı ve etkinliğe katılan herkese teşekkür etti. Program sonunda Bayrampaşa Gençlik Merkezi Müdürlüğünü yapan Kızılay Bayrampaşa Şubesi eski başkanı Okan Aysu’ya Yeşilay Bağımlılık ile mücadeleye vermiş olduğu desteklerinden dolayı ve Öğrenci Gençlik Meclisi başkanına katkılarından dolayı plaket verildi.

ÖĞRENCİ MECLİSİNDE GÖREVLENDİRMELER YAPILDI..

Yeşilay Bayrampaşa Şubesi, Bayrampaşa Kaymakamlığı ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile beraber bağımlılıkla mücadelede farkındalık oluşturmak adına Yeşilay Haftası vesilesiyle okullarda düzenlenen “Öğrenci Meclisi”ne katılanlara görevlendirmelerde bulundu. Görev alan öğrencilere Yeşilay broşürü ve afiş verildi. Öğrencilerden aldıkları bu afişleri okullarında dağıtıp diğer öğrencilere de bilgilendirmede bulunmaları talep edildi. Öğrencilerin yaptıkları bu çalışmaları gösteren içerikler, Yeşilay haftasında yapılacak bir programda paylaşılacak.

Bayrampaşa Yeşilay Şube yönetimi, Öğrenci Meclisinde görev alacak tüm Yeşilay sevdalılarına destek ve emeklerinden dolayı teşekkür etti ve başarılar diledi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni Seçilen Bayrampaşa Belediye Başkanı Hasan MUTLU'yu Tebrik Ediyoruz