Bayrampaşa Tv Rekor Kırıyor…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Bayrampaşa’nın İlk ve Tek Yerel Televizyon Kanalı BTV Bayrampaşa Televizyonu her geçen gün okunma ve takip edilme sayıları ile rekor kırmaya devam ediyor.

Toplumun her kesimine hitap eden ve doğru habercilikle yayınlarını sürdüren (BTV) 2 yıl gibi kısa bir süre içerisinde aylık yüz binlere yakın ziyaret edilerek ALEXA Sıralamasında üst sıralara çıkmış bulunmaktadır. İlerleyen günlerde hedefimiz olan yüz elli bin sosyal medya ve internet kullanan Bayrampaşalıya anında sesimizi ve haberlerimizi duyurabilmek için çalışmalarımız hızla devam ediyor.

Bayrampaşa Televizyonu semtimiz için çok güçlü bir mecra olmak adına güçlü teknik alt yapısı ve son teknolojik yazılımları ile çalışmalarına hız kazandırmış bulunmaktadır. Yakında üst düzey yayınların yapılacağı teknik alt yapıya sahip olacak olan Bayrampaşa Televizyonu paylaştığı bir haberi 150 bin kişiye aynı dakika içinde ulaştırabilecektir.

Kısa sürede Bayrampaşa’da yaşayan vatandaşların yaşanan her olaydan anında haberdar olabilmesi için elimizden geleni yapacağız. Bayrampaşa Tv’ye destek olmak semtimize destek olmaktır. Destek olan tüm iş adamlarımıza ve dostlarımıza teşekkür ederiz.

Saygılarımızla…

Adem Dişçi & İlyas Çağlayan

#bayrampaşatv#diçamedya

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir