Hasan MUTLU

İŞGADER Şehit ve Gazi Aileleriyle Gezilerine Devam Ediyor…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Hasan MUTLU

İstanbul Şehit ve Gazi Aileleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, şehit ve gazi ailelerine yönelik gezilerine devam ediyor.
İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehit Yakınları ve Gazilerle İlişkiler Şube Müdürlüğü’nün desteğiyle
Çanakkale gezilerini sürdüren dernek, son olarak ise şehit ve gazi yakınlarını Edirne gezisinin yanı sıra Afyon’da moral kampı düzenledi.


İstanbul Şehit ve Gazi Aileleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, Afyon Oruçoğlu Otel’de şehit ve gazi yakınlarını ağırladı.
Derne yönetimi geçtiğimiz günlerde de Bayrampaşa’dan kalkan otobüsle şehit ve gazi yakınlarını Edirne gezisine getirdi. Edirne gezisinde şehrin tarihi ve turistik yerleri misafirlere tanıtıldı.

GAZİLER GÜNÜ’NDE ŞEHİT VE GAZİ YAKINLARIYLA BULUŞMA
İstanbul Şehit ve Gazi Aileleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Hakan Sulu ve yönetimi, 19 Eylül Gaziler Günü nedeniyle dernek binasında Şehit ve Gazi aileleri ve Gazilerle bir araya geldi. Toplantıya Türkiye Gençlik Vakfı Genel Başkan Yardımcısı Muhammet Burak Sarman ve yönetim Kurulu üyeleri de katıldı.
Toplantıda yeni projeler görüşüldü ve Şehit ve Gazi ailelerinin sorunları hakkında fikir alış verişinde bulunuldu.
Gaziler günü nedeniyle Türkiye Gençlik Vakfı, Şehit ve Gazi aileleri ile gazilere hediyeler taktım etti.

BAYRAMPAŞALI ŞEHİT AİLELERİ İLE BİR ARAYA GELİNDİ
İstanbul Şehit ve Gazi Aileleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, Bayrampaşalı Şehitler Sedat Mekan’ın annesi Özlem Makan ve Babası Murat Mekan, Onur Ayaydın’ babası Zafer Ayaydın, Adem Tunç’un kardeşleri ve eşiyle birlikte bir araya gelerek çeşitli konularda istişlarelerde bulunuldu.
İstanbul Şehit ve Gazi Aileleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Hakan Sulu, “Bizler bu topraklar üzerinde özgürce yaşayabiliyorsak Şehit ve Gazilerimiz sayesindedir. Dernek olarak her zaman Şehit ve Gazi yakınları ile Gazilerimizin yanındayız. Her şey şehitlerimizin bizlere bıraktıkları emanetler için” ifadelerini kullandı.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni Seçilen Bayrampaşa Belediye Başkanı Hasan MUTLU'yu Tebrik Ediyoruz