150920210946451302786

Yavru kediyi tekmeleyerek öldürdü

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bayrampaşa, Kuru Gıda Hali’nde esnaflık yapan bir kişi, yavru kediyi defalarca tekmeleyerek öldürdü. O anlar güvenlik kamerasına yansıdı. 

Bayrampaşa’da bulunan Kuru Gıda Hali’nde meydana geldi.

Burada esnaflık yapan R.A., işyerinin önünde bulunan yavru kediyi ayağıyla tekmeleyerek ezmeye başladı. R.A.’nın tekme attığı yavru kedi, yerde sürüklendi. Bulunduğu yerden kalkarak can çekişen yavru kedi, bir süre sonra olduğu yere yığıldı.

Yavru kedinin başında dakikalarca ölmesinin bekleyen R.A., daha sonra süpürge ile kediyi sürükleyerek çöp konteynırının yanında götürdü. Burada da süpürge ile yavru kediye vurmaya devam eden R.A., öldürdüğü yavru kediyi orada bırakarak olay yerinden uzaklaştı.

TEKMELEYEREK ÖLDÜRDÜ

R.A.’nın kediyi tekmeleyerek öldürdüğü o anlar, sitenin güvenlik kameralarına yansıdı. Görüntülerin site yönetimi tarafından izlenmesi üzerine, durum polis ekiplerine bildirildi. Polis ekipleri, görüntüler üzerine tespit ettikleri şüpheli R.A.’yı gözaltına aldı.

“KENDİ DENGİNDE OLMAYAN BİR CANLIYA ZARAR VERMESİNE ÇOK ÜZÜLDÜM”

Olayın yaşandığı sitede çalışan Melek Mandalı, “Çok üzüldüm. Kendi denginde olmayan bir canlıya zarar vermesine çok üzüldüm. Bu bir can. Şiddetle kınıyorum. Polise ihbar etmişler. Duyduğuma göre adamı yakalamışlar. İnşallah cezasını bulur” dedi.

“O ADAMI HAPSE ATSINLAR”

Fatma Aktuna ise “O adamı hapse atsınlar. O hayvanın canını o mu vermiş? Ben olsam, o adamın yüzüne tükürürüm” diye konuştu.

150920210922031308942

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir