cumhurbaskani adayi muharrem ince kilicdaroglu fetonun yeni ortagi xpac

Muharrem İnce Bayrampaşa’da vatandaşlarla buluştu…

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Memleket Partisi Genel Başkanı ve cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce Bayrampaşa’da seçim otobüsünden vatandaşlara seslendi. Millet İttifakı’na eleştirilerde bulunan İnce, Memleket Partisi’nin mecliste yer alması için de gençlerden destek istedi.

cumhurbaskani adayi muharrem ince kilicdaroglu fetonun yeni ortagi xpac 1

Memleket Partisi Genel Başkanı ve 13. Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, seçim çalışmaları kapsamında Bayrampaşa’da seçmenlere seslendi. Seçim otobüsünden konuşma yapan İnce, “Önümüzde bir seçim var ama bu sefer bir tehlike var. Bunu anlatmak istiyorum. Bir HDP var iki AKP’nin içinde cumhuriyetle Atatürk’le problemleri olanlar var. Üç CHP listelerinde 77 kişi var. Gelecekli, Saadetli, Devalı. Pazar günü seçildiklerinde Pazartesi günü nereye gidecekleri belli değil. CHP’den ayrılacakları kesin. Yani o mecliste parmakların nereye kalkacağını kimse bilmiyor. Onun için TBMM’ye bir sigorta lazım. TBMM’ye Atatürkçü, cumhuriyetçi, yurtsever, Kuvayi Milliye ruhundan gelen bir parti lazım. Türkiye’nin, geleceğimizin, çocuklarımızın Memleket Partisine ihtiyacı var. Memleket Partisi mutlaka mecliste olmalı. Partimiz için gençlerden hep istiyorum. Sizden 3 kişiyi ikna etmenizi istiyorum.” dedi. 

“ERDOĞAN’IN ESKİLERİYE OLMAZ”

Muhalefete eleştirilerini sürdüren İnce, “Bu iktidarın 18 yılında Davutoğlu var, Babacan var. Bunlar ekonomi bakanı, genel başkan, başbakan, dışişleri bakanı. Suriyelilerin sorumlusu o, ekonomiyi yöneten o, şimdi bize Erdoğan’ın eskilerini kurtarıcı olarak yutturmak istiyorlar. Erdoğan’la da olmaz Erdoğan’ın eskileriyle de olmaz. Biz Memleket Partisi olarak ne sağdan ve soldan, Atatürk’ün yolundan. Bir partiye 223 bin lira üzerinden yardım yapamazsın. Kanun yasaklamış bir bakıyorsun bir dekont. Memleket Partisi’ne 5 milyon dolar bağış. Ya bu yasak zaten bu kimin işi, bu FETÖ’cülerin işi. FETÖ’cüler sahte belgelerle koca bir orduyu dağıttılar. FETÖ’cülerin yaptığı bu sahte dekontları paylaşan zavallılar var. Bunu birlikte çözeceğiz, dik durun mücadeleye devam edin” ifadesini kullandı.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir