Hasan MUTLU

Mhp Bayrampaşa’da Başkanını Seçti. Yeni Başkan Tarık Karataş

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Hasan MUTLU

MHP Bayrampaşa İlçe Teşkilatı’nda yapılan ve tek listeyle gerçekleştirilen 12. Olağan Kongresinde başkanlığa Tarık Karataş seçildi. 

Bayrampaşa Gençlik Merkezi’nde (BAYGEM) düzenlenen kongreye MHP Genel Merkez MYK Üyesi Murat Kotra, MHP İstanbul Teşkilat Başkanı Yaşar Kaba, MHP İstanbul İl Başkan Yardımcıları Yasin Sönmez ve Dursun Kökçü, AK Parti Bayrampaşa İlçe Başkanı Ersin Saçlı ve yönetimi, MHP Bayrampaşa Kadın Kolları Başkanı Sevgi Çakır ve yönetimi, Bayrampaşa Ülkü Ocakları Başkanı Ensar Aydın ve yönetimi, Bayrampaşa Kulüpler Birliği Başkanı Ülkü Gürkan, Bayrampaşa Tekstilci ve İş İnsanları Derneği (BATİAD) eski başkanı Şerafettin Kurt, Altıntepsi Mahalle Muhtarı Selahattin Beyler, Kartaltepe Mahalle Muhtarı Mustafa Onur ve parti üyeleri katıldı. orisbet

MHP Bayrampaşa İlçe Başkanlığına seçilen Tarık Karataş ise konuşmasında kongreye katılım sağlayan herkese teşekkür ederken, “Ülkücüler insanlık alemi içinde ne uşak olmayı, ne de başkalarını uşak olarak kullanmayı kabul etmeyen şerefli bir bayrağın taşıyıcılarıdır. Şahsımı MHP Bayrampaşa İlçe Başkanlığına layık gören İl Başkanımız Sertel Selim beye şükranlarımı sunuyorum. Bayrampaşamıza yaptığı hizmetlerinden dolayı her kesimden vatandaşımızın gönlünde taht kuran, üstün çabaları ve çalışmaları ile bizlere örnek olan İl Teşkilat Başkanı Sayın Yaşar Kaba’ya saygılarımı sunarım. Önceki dönem İlçe Başkanlığımızı yapmış Sayın Av. İsmail Arslan başkanıma ve kıymetli yönetimine, çizgisinden sapmadan partimizin verdiği her vazifeyi layıkıyla yerine getiren değerli ülküdaşlarıma çok çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

YÖNETİM KURULU (ASİL)
Tarık Karataş, Kemal Dündar, Yasin Yıldırım, Adem Uğur, Cengiz Kol, Oğuzhan Aşıroğlu, Ercan Dağdeviren, Zekeriya Acartürk, Hasan Işık, Gurur Avcı, Metin Kutun, Osman Türk, Haydar Sönmez, Yaşar Esen, Sevgi Çakır, Mutlu Civaş, Hasan Çiçek, Sercan Alkan, Zafer Çağırankaya, Cemal Terzi, Cemal Yalınkılıç, Osman Yücel, Murat Bozyurt.

YÖNETİM KURULU (YEDEK)
Yılmaz Kurt, Ferhat Aydoğan, Mehmet Yıldırım, Nizamettin Yalınkılıç, Mustafa Çıldır, Emine Büber, Aylin Bican, Remziye Dinç, Barış Kaya, Nurbey Akça, İsmail Mutlu, Mustafa Yücel, Eyüp Palancıoğlu, Ersan Akkuş, Tutku Acar, Bekir Öztürk, Bayram Sarıkaya, Ahmet Kocabaş, Mehmet Altıyaprak, Tülay Coşkun, Engin Özkan, Nadir Kaymak, Serkan Sualp.

İL DELEGESİ (ASİL)
Yaşar Kaba, Tarık Karataş, Dursun Kökçü, Yasin Sönmez, İsmail Arslan, Adem Uğur, Sevgi Çakır, Metin Kutun, Oğuzhan Aşıroğlu.

İL DELEGESİ (YEDEK)
Cengiz Kol, Yasin Yıldırım, Haydar Sönmez, Cemal Yalınkılıç, Yaşar Esen, Gurur Avcı, Aylin Bican, Remziye Dinç, Zekeriya Acartürk, Mutlu Civaş.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni Seçilen Bayrampaşa Belediye Başkanı Hasan MUTLU'yu Tebrik Ediyoruz