Belçika’dan Balkan Derneklerine davet

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Belçika Brüksel Parlemantosu Milletvekili Bayrampaşalı İbrahim DÖNMEZ 13 Kasım ‘da Belçikada yapılacak olan rumeli balosuna Balkan Derneklerini davet etti.

Belçikadaki Tek Rumeli Kökenli ve Bayrampaşalı Milletvekilimiz İbrahim DÖNMEZ ve Ak Parti Bayrampaşa İlçe Başkan Yardımcısı Fatih BAYRAKTAR Rumeli Balkan Dernekleri Federasyon Başkanı Kamuran ATAKAN’ı makamında ziyaret etti. Ziyarette Rumeli Camiası adına fikir alışverişlerinde bulunurken projeler de konuşuldu.

Belçika Parlamentosu Milletvekili İbrahim DÖNMEZ ; Belçika da bulunan Rumeli Göçmenlerine her zaman destek olduklarını ve oradaki sorunlarla da ilgilendiğini ve Ayrıca 13 Kasımda Belçika’da yapılacak olan Rumeli Balosu için Türkiye’de ki tüm Rumeli Derneklerini’de davet ettiğini Başkan Kamuran ATAKAN’a iletti. Her zaman bir yanın Bayrampaşa’da ve Rumeli camiasında olduğunu’da dile getirdi.

Rumeli Balkan Federasyonu Başkanı Kamuran ATAKAN; Rumeli Camiası için her zaman ne gerekiyorsa elimizi taşın altına koymaya hazırız. Belçika’da yapılacak olan baloya bizleri ve Türkiye’de bulunan Rumeli camiasını davet etmeniz den dolayı teşekkür ediyor başarılarınızın devamını diliyoruz. ifadelerini kullandı…

rumeli balkan

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir