Hasan MUTLU
bayrampasada marketten belli araliklarla 20 tane kasar caldiklari iddi

Bayrampaşa’da Market Hırsızları Kaşarla Yakalandı..

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Hasan MUTLU

Bayrampaşa’da bir marketten kaşar çaldıkları iddia edilen 2 şüpheli, market sahipleri tarafından takip edilerek yakalandı. Şüphelilerden biri suçlamaları reddederken, diğeri ise ağlayarak yakalayanlardan şikayetçi oldu.

Bayrampaşa‘da marketten belli aralıklarla 20 tane kaşar çaldıkları iddia edilen 2 şüpheli, market sahipleri tarafından takip edilerek yakalandı. Üzerlerinden 2 paket kaşar ve çeşitli ürünler çıkan 2 hırsızdan biri hüngür hüngür ağlarken, diğeri ise “Ben arkadaşı yolda gördüm. Varsa görüntüm zararını karşılayayım” diyerek suçlamaları reddetti.

Olay, dün öğlen saatlerinde Bayrampaşa Muratpaşa Mahallesi’nde meydana geldi. İddiaya göre, mahalledeki bir markete son günlerde hırsızlar dadandı. Marketten 20 kaşar ve çeşitli ürünler çalındı. Bunun üzerine hırsızları yakalamak için harekete geçen market sahipleri, dükkana giren iki şüpheliyi fark etti. Bir süre market sahipleri tarafından takip edilen şüpheliler, dükkandan çıkarken kaçmaya başladı. Şüpheli şahıslar 700 metre ileride durdurularak yakalandı.

Kendisini yakalayanlardan şikayetçi olacağını söyledi

Market sahipleri tarafından yakalanan 2 şüpheli iddiaları reddetti. 2 şahıstan biri yanındakini tanımadığını öne süren şüpheli, “Görüntüm varsa gideyim cezamı çekeyim yatayım. Zararını da karşılayayım” diyerek dil döktü. Diğer şüpheli hüngür hüngür ağlayarak kendisini yakalayanlardan şikayetçi olacağını söyledi. Şüpheli şahısları yakalayan market sahibi ise 1 ayda 20 tane kaşar çaldıklarını belirtti. Şüpheliler olay yerine gelen polis ekiplerine teslim edildi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni Seçilen Bayrampaşa Belediye Başkanı Hasan MUTLU'yu Tebrik Ediyoruz