indir 1

Bayrampaşa’da 20 yaşında genç katliam yaptı. Anne ve Babasını öldürdü..

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İstanbul’un Bayrampaşa ilçesinde ikamet eden 20 yaşındaki E. Aktaş dehşet saçtı. Anne ve babasını bıçaklayarak öldüren şahıs, daha sonra evlerinin arka penceresinden bahçeye atlayarak polisi bekledi. Ekipler anne babasını öldüren Aktaş’ı gözaltına aldı.

“ARALARINDA BİR SORUN YOKTU”

Öldürülen R. Aktaş’ın arkadaşı Erdem Açıksöz, “Akşam 09.30’da arkadaşımız yanımıza geldi, oturup çay içip muhabbet ettik. Saat 10’da evine gitti, 10.20’de bir komşusu gelip bize ‘R. Aktaş’ın oğlu babasını bıçakladı’ dedi. Biz şok olduk. Kahvemizi kapattık, olay yerine gittik. Hastaneye kaldırıldığını söylediler. Hanımının başka bir hastanede yoğun bakıma alındığını duyduk. Ama R. Aktaş, Okmeydanı’na götürüldü. Okmeydanı’na gelip doktorlardan detaylı bilgi aldık. Arkadaşımızın hayatını kaybettiğini öğrendik. Ailesiyle arasında en ufak bir problem olduğunu düşünmüyorum. Çünkü aralarında sorun yoktu. İyi bir aile babası, eşi de çok iyi bir hanımefendiydi. Genç otelde çalışıyordu. Ama bir, iki aydır çalışmadığını duyduk” dedi.

“BÖYLE BİR ÇOCUK DEĞİLDİ”

Arkadaşının cinayet işleyemeyecek kadar sakin biri olduğunu belirten Ekrem Karaca ise, “Annesine, babasına of demiş bir insan değil. Annesine düşkünlüğü vardı. Biz de şok halindeyiz. Böyle bir çocuk değildi, mahallede kavga ettiği yoktu. Böyle bir manzara ile karşılaştık” şeklinde konuştu. Polis ekipleri tarafından gözaltına alınan gencin sorgusunun devam ettiği öğrenildi.

Polis çalışmalara devam ediyor. Ayrıntılar gelecek…

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir