Bayrampaşa Tv Google’da En Üst Sıralarda…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yayın hayatımıza başladığımız günden bu güne kadar bayrampaşa ile ilgili haberleri anında yayınlayarak sizlerin beğenisini kazanan televizyon kanalımız kısa sürede google’da ve alexa sıralamasında üst sıralara yerleşti.

Google’da Bayrampaşa Haber kelimesi ile aratıldığında Bayrampaşa Televizyonu 12. sırada yerini aldı. Kısa sürede ahaber , trthaber , habertürk , iha gibi bir çok ulusal kanalı geride bırakan ve Bayrampaşa’yı temsil eden kanalımız ” Bayrampaşa Haber ” statüsünde en üst sırlara çıkmayı başardı…

Hızlı haber servisimiz , haber istihbaratımız , Bayrampaşa’da yaptığımız sokak röportajları , Televizyon Programlarımız ve Ana Haber bültenimizle , Yerel Kanallar içerisinde başka bir örneği olmayan Bayrampaşa Televizyonu Ulusal Kanal Düzeyinde kalitesiyle siz değerli Bayrampaşalılara hizmet vermeye devam ediyor.

Başarımız Bayrampaşa’da bulunan her görüşten insana hitap etmek , tüm yerel yönetimlerimizin haberlerini ayırmadan yapmak , konusunda uzman ekip arkadaşlarımızın çalışmaları ve siz değerli Bayrampaşalıların bizlere destek olmasından kaynaklıdır.

Bizlere destek olduğunuz ve izlediğiniz için teşekkür ederiz…

Bayrampaşa Tv Ekibi…

bayrampasa tv
gmail giriş

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir