Ak Partili Vekiller’den Esnaf Ziyaretleri…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Adalet ve Kalkınma Partisi Millet Vekilleri Bayrampaşa’da uzun bir esnaf ziyareti gerçekleştirdi.

23 Eylül Perşembe günü  bölge milletvekilleri Sayın Fatma Betül Sayan, Sayın Hasan Turan, Sayın Mustafa Demir, Sayın İffet Polat Bayrampaşa’da belirli noktalarda esnaf ziyareti ve özel noktalara ziyaretlerde bulundular…

İlçe Başkanlığından yapılan açıklamada ;

FATMA BETÜL SAYAN KAYA

AK Parti Genel Merkez MKYK Üyesi ve İstanbul Milletvekilimiz Dr.Fatma Betül SAYAN KAYA ,İl Başkan Yardımcımız Yıldız Konal Süslü  ,İlçe Başkanımız Ersin SAÇLI  Meclis Üyelerimiz ,Yönetim kurulu üyelerimiz  ile birlikte Mega Center Gıda Merkezi yönetimi ve daha sonrasında Mega Center Esnafımızı ziyaret ederek Türkiye Ekonomisi ve esnafımızın sorunları hakkında istişarelerde bulunduk.

Sayın vekilimiz daha sonrasın Kore Gazisi İbrahim Gülek amcamızı ziyaret ederek hatıralarını dinledi.

Sayın Dr.Fatma Betül SAYAN KAYA  2010 yılında şehit olan kahraman evladımız Onur Ayaydın’ın Bayrampaşa’daki baba ocağını ziyaret etti.

Sayın vekilimiz günü Belediye Başkanımız Atila AYDINER ile birlikte gençlerin yoğun olduğu mekanları ziyaret ederek gençlerimizle sohbet ederek tamamladı.

MUSTAFA DEMİR

Ak Parti Yerel Yönetimler Bşk.Yrd. Milletvekilimiz Sayın Mustafa DEMİR ile birlikte  Yıldırım mahalle muhtarlarımızı ziyaret ederek mahallelerimizin son durumları hakkında istişarede bulunuldu.

Muhtarlık ziyaretimiz sonrası sayın vekilimiz, Meclis Üyelerimiz ,Yönetim kurulu üyelerimiz ve Mahalle teşkilatımızla birlikte Ali Fuat Başgil Caddesi esnaf ziyareti yapılarak hükümetimiz ve belediyelerimizinm hizmetleri anlatılarak esnafımızın talep ve şikayetleri alındı.

Esnaf ziyareti sonrasında  Sayın vekilimiz ,Belediye Başkan yardımcımız Naser Şimşek, Meclis üyelerimiz ,İlçe yönetim kurulu üyelerimiz ve Mahalle Teşkilatlarımızla birlikte Bosna Sancak Derneği ziyaret edilerek Bayrampaşa’mızın durumu, derneğimizin yaptığı projeler ve olası işbirlikler gibi konular hakkında istişarede bulunuldu.

Yıldırım Bosna Spor Kulübünü ziyaret ederek başarılı kulübümüzün çalışmaları hakkında bilgi aldık.

Vekilimiz ve İlç Başkanımızın katılımı ile Rumeli Türkleri Kültür ve Dayanışma Derneği Bayrampaşa şubesini ziyaret ederek programımızı istişarelerde bulunduk ve düşüncelerini aldık.

HASAN TURAN

                İsmetpaşa ve Muratpaşa Mahallemizde AK Parti Genel Başkanvekili Yardımcısı Milletvekilimiz Sayın Hasan TURAN ,İl disiplin Kurulu üyesi Recep ASILSOY , Meclis Üyelerimiz ,Yönetim kurulu üyelerimiz ve Mahalle teşkilatımızla birlikte Muratpaşa ve İsmetpaşa Mahallemizde Esnafımızı ziyaret ederek sorunları konusunda notlar alarak hükümetimizin  faaliyetlerini esnafımızla paylaştı.

Bayrampaşa Devlet Hastanesi Başhekimi Fikret Turan’ı ziyaret ederek hem hastanemiz hemde Pandemi üzerine istişare ederek bu dönemin kahramanı olan sağlık çalışanlarımıza görevlerinde başarılar diledik.

Sayın vekilimizle birlikte İsmetpaşa ve Muratpaşa Mahalle muhtarlarımızı ziyaret ederek mahallelerimizin son durumları hakkında istişarede bulunuldu.

Sayın vekilimiz İsmetpaşa Bilgi Merkezi ni ziyaret ederek sınıflarda eğitim alan çocuklarımızla sohbet etti.

Vekilimizle birlikte İlçe Başkanımız Ersin SAÇLI, Belediye Başkanımız Atila AYDINER  inde katılımı ile Tuna Spor kulübü yönetimine ziyarette bulunuldu.

Son olarakta Vekilimizle birlikte İlçe Başkanımız Ersin SAÇLI, Belediye Başkanımız Atila AYDINER  inde katılımı ile Tuna  Sinop ayancıklılar Derneğini ziyaret ederek yaşanan sel felaketinden Dolayı baş sağlığı ve taziyede bulunuldu .

İFFET POLAT

Milletvekilimiz Sayın İffet POLAT  ,Meclis Üyelerimiz ,Yönetim kurulu üyelerimiz ve Mahalle teşkilatımızla birlikte Vatan Mahallemizin yeni muhtarı Dilek AKSOY hanımı ziyaret ederek  hayırlı olsun dileklerimizi paylaşarak mahalle hakkında istişarelerde bulunduk.

Milletvekilimiz Sayın İffet POLAT  ,Meclis Üyelerimiz ,Yönetim kurulu üyelerimiz ve Mahalle teşkilatımızla birlikte Orta Mahalle ve Vatan Mahallerimizde Çarşı caddesi  ve Demirkapı caddesi  Esnafımızı ziyaret ederek sorunları konusunda notlar alarak hükümetimizin  faaliyetlerini esnafımızla paylaştı.

Esnaf ziyareti sonrası Bayrampaşa Spor Kulubü ziyaretiyle birlikte Arda Turan tesisleri ve Yahya Kemal Parkında bulunan gençlerimizle sohbet ederek gençlerin düşünceleri alındı.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir