Rumeli Türkleri Derneği Bayrampaşa Şubesi Gençlik Kolları Sahurda Buluştu

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Rumeli Türkleri Kültür ve Dayanışma Derneği Bayrampaşa Şubesi Gençlik Kolları yönetimi, her sene düzenlediği ve geleneksel hale getirdiği sahur programını yine kalabalık bir şekilde gerçekleştirdi. 


Dernek binasında yapılan geleneksel sahur programına Rumeli Türkleri Kültür ve Dayanışma Derneği Bayrampaşa Şubesi Başkanı Metin Altıntaş ve yönetim kurulu üyeleri, Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Pala ve yönetim kurulu üyeleri, eski gençlik kolları başkanları Tolga Güneş ve Uğur Kalyoncu ve gençlik kolları üyeleri katıldı.


Sahurda bir konuşma yapan Rumeli Türkleri Kültür ve Dayanışma Derneği Bayrampaşa Şubesi Başkanı Metin Altıntaş, derneğin her türlü yardım organizasyonunda aktif olarak yer alan tüm gençlik kolları yönetimi ve üyelerine teşekkür ederken, depremlerin yaralarının sarılması konusunda dernek olarak çalışmaların devam edeceğini de ifade etti. Gece edilen duaların ardından oruca niyet ile son buldu.

ERZAK DAĞITIMI
Yaptığı çalışmalarla gönüllere giren Rumeli Türkleri Kültür ve Dayanışma Derneği Bayrampaşa Şubesi, her Ramazan ayında yaptığı yoğun çalışmalarını bu yıla da taşıdı. Dernek yönetimi, Bayrampaşa’daki ihtiyaç sahibi ailelere binlerce erzak kolisini Ramazan ayında ulaştırdı.
Rumeli Türkleri Kültür ve Dayanışma Derneği Bayrampaşa Şubesi’nden yapılan açıklamada, “Bağış yapan, katkı sağlayan ve emeğe geçen herkese şahsım ve yönetim kurulumuz adına teşekkür ediyoruz’ denildi.

rumeli turkleri sahu BcEK

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir