Bayrampaşa’da Polis ekipleri, uyuşturucu satıcısını boyacı kılığına girerek yakaladı…

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Polis ekipleri, Bayrampaşa’da uyuşturucu ticareti yapan Pakistan uyruklu bir şahsı boyacı kılığına girerek yakaladı. Operasyon anı saniye saniye güvenlik kamerasına yansıdı.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Bayrampaşa İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, 4 Kasım günü Bayrampaşa Muratpaşa Mahallesinde durumundan şüphelendikleri Ü.Y ve E.K isimli şahısları durdurdu. Şahısların üst aramasında 0.91 gram bonzai olarak tabir edilen uyuşturucu maddesi ele geçirildi. Gözaltına alınan şahıslar, uyuşturucu maddesini “ Hıdır” lakaplı Pakistan uyruklu R.M.S (26) isimli bir şahıstan aldıklarını söyledi.

Uyuşturucu satıcısını boyacı kılığında yakaladılar

Bunun üzerine çalışmalarını genişleten polis ekipleri, yaptıkları fiziki ve teknik takibin ardından Pakistan’tan uyruklu şahsın Bayrampaşa’da olacağı bilgisine ulaştı. Bir polis memuru şahsı şüphelendirmemek için kırmızı bir tulum giyerek boyacı kılığına girdi ve beklemeye başladı. Bir süre sonra şahısı gören polis memuru harekete geçti. Adres sorma bahanesi ile R.M.S’nin yanına yaklaşan polis memuru şüpheliyi yakalayarak gözaltına aldı. Operasyon anları saniye saniye güvenlik kamerasına yansıdı.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir