Neden Devletimin Yanında Olacakmışım ?

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Neden mi ?

Ey Türk gençliği! Birinci vazifen; Türk istiklalini, Türk cumhuriyetini, ilelebet muhafaza ve müdafaa etmektir. Mevcudiyetinin ve istikbalinin yegâne temeli budur. Bu temel, senin en kıymetli hazinendir. Sözlerini Gazi Mustafa Kemal Atatürk sokağa dökülmek için değil devletimiz milletimiz zora düştüğünde ona sahip çıkmamız için söyledi oyuna gelmeyin dış mihrapların derdi hükümetler değil Türkiye Devletidir !

İktidarda kim olursa olsun bütün Dünya’nın karşı durduğu Türk Milleti’nin geçmişinde yazdığı destanlar ve boğazların , doğalgazın elimizde bulunmasıdır.. Gelişmekte olan Türk Milleti Dünya’da küresel güç olma yolunda ilerlemektedir.

Karabağ’da gördük Türk İha’ları ve Siha’ları sayesinde Azerbaycan Ermenistan karşısında büyük bir zafer kazandı . Tüm dünya insansız hava araçlarımızı konuşuyor yerli silahlarımızı ve Milletimizin gücünü yapabileceklerini konuşuyor..

Ben siyasetçi değilim siyaset yapmıyorum bu dava Türk Milletinin davasıdır evet dolar yükseldi zamlar geldi kötü şeyler var fakat başka Türkiye yok mazluma destek olan sınırlarında mültecilere yardım eden dünyaya insanlık dersi veren başka bir ülke yok.

Pandemi’de ve Küresel krizde tüm dünyada zamlar aldı başını gidiyor Amerika’da yağmalar başladı , Almanya’da doğalgaz 10 Euro’dan 90 Euro’ya çıktı Elektirikte bir çok zam oldu dünyanın her yeri kötü durumda..

Ben vatansever bir Türk genciyim inanın bana hangi parti olduğu umurumda değil umurumda olan tek şey Türk Devleti ve çocuklarımızın geleceği oyuna gelmeyelim Bizim gidecek bir yerimiz yok !

Başka Türkiye yok Tarih yazmış bir ecdadın torunları olarak hoşaf ekmek yemiş ve dünyaya meydan okumuş bir neslin devamı olarak ülkemize sahip çıkalım devletimize milletimize sahip çıkalım birlik olursak kazanırız…

Saygılarımla..

Adem DİŞÇİ

Bayrampaşa Tv Genel Yayın Yönetmeni

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir