Hasan MUTLU

Mutlu Bayrampaşa !

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Hasan MUTLU

Bayrampaşa’da Ak Parti’nin kesin gözüyle baktığı Belediye Başkanlığı’nı alan CHP Adayı Hasan Mutlu, seçmenlerine teşekkür etti. Başkan Mutlu, “Mutlu Huzurlu bir Bayrampaşa için ilçemizi hep birlikte yöneteceğiz’’ dedi.

Ak Parti’nin kesin gözüyle baktığı ilçelerden biri de Bayrampaşa’ydı. Ancak Yıllardır Bayrampaşa’da toplumun her kesimiyle diyalog kuran CHP Adayı eğitimci Hasan Mutlu, sokakta da etkisini gösterdi. %41.63 oy alan Ak Parti’nin adayı Av. İlknur Kovaç’a 4 puanlık farkla öne geçen Mutlu %46.67oy aldı.

detail-photo-fancybox-0

Bayrampaşa’da yeni eğitimciyeni  Belediye Başkanı Hasan Mutlu yaptığı teşekkür konuşmasında; “CHP Bayrampaşa İlçe başkanlığımız başta olmak üzere , örgütümüzün mensuplarına ,STK temsilcilerimize ve tüm vatandaşlarımıza  vermiş oldukları desteklerden ötürü en içten teşekkür  ederim diyen, Mutlu Huzurlu bir Bayrampaşa için ilçemizi hep birlikte yöneteceğiz’’ dedi.

Önümüzdeki günlerde mazbatasını alacak olan yeni başkan Hasan Mutlu görevini devir teslim töreninde devralacağı bekleniyor.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni Seçilen Bayrampaşa Belediye Başkanı Hasan MUTLU'yu Tebrik Ediyoruz