Hasan MUTLU

Milliyetçi Hareket Partisi Bayrampaşa İlçe Başkanlığı İftar Yemeği Düzenledi…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Hasan MUTLU

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Bayrampaşa İlçe Başkanlığı, geleneksel iftar programında misafirlerini ağırladı.

Golden Tulip Otel’de düzenlenen iftara MHP İstanbul İl Teşkilat Başkanı Yaşar Kaba, MHP İstanbul İl Başkan Yardımcısı Yasin Sönmez, Cumhur İttifakı ve AK Parti Bayrampaşa Belediye Başkan Adayı Av. İlknur Kovaç Bayraktar, meclis üyesi adayları, mahalle muhtarları, sivil toplum kuruluşlarının ve spor kulüplerinin yönetici ve temsilcileri, okul ve kurum müdürleri, iş insanları ve çok sayıda davetli katıldı.

Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Tarık KARATAŞ;

Kur’an-ı Kerim tilavetiyle başlayan iftar programının açılış konuşmasını yapan MHP Bayrampaşa İlçe Başkanı Tarık Karataş, tüm katılımcılara teşekkür ederek, “Peygamber duasına nail olan 21 yaşında İstanbul’u fetheden Fatih Sultan Mehmet’in emaneti aziz İstanbul’u 31 Martta Muradına erdireceğiz, Bayrampaşa’yı İlknur Ablasına emanet edeceğiz” diye konuştu. 

Cumhur İttifakı ve AK Parti Bayrampaşa Belediye Başkan Adayı Av. İlknur Kovaç Bayraktar ;

“Ramazan ayının hepimize bereket, huzur sağlık getirmesini temenni ediyorum. Seçimlere 15 gün kalırken, heyecan her geçen gün biraz daha artıyor. Cumhur İttifakının ne kadar güçlü olduğunu sokakta görüyorum. Her gittiğim yerde Cumhur İttifakı’nın özellikle kadın kollarının desteğini çok fazla alıyorum. Her yerde ‘iyi ki beraber yol yürüyoruz’ diyorum. İstanbul’da Murat Kurum başkanımızla beraber yollayacağız inşallah. 31 Mart’ta bunun için desteklerinizi bekliyorum” ifadelerini kullandı.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni Seçilen Bayrampaşa Belediye Başkanı Hasan MUTLU'yu Tebrik Ediyoruz