264828177 10159677143914250 1520587068477645714 n

İyi Kalpler Derneğinden Bayrampaşa Kaymakamlığı Sosyal Hizmetlere Mont Desteği

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bayrampaşa’da faaliyetlerine devam eden iyi kalpler derneği kışın gelmesiyle birlikte ihtiyaç sahibi ailelere mont desteğinde bulunuyor..

Bayrampaşa Kaymakamlığı Sosyal Hizmetler birimine teslim edilen montlar belirlenen ihtiyaç sahibi ailelere dağıtılacak.

Bayrampaşa Kaymakamı Dr. Soner ŞENEL ; Bayrampaşa’da bulunan sivil toplum kuruluşlarımız güzel bir çalışma sergiliyor. Bayrampaşa komşuluk ilişkileri güçlü bir semt ve insanlar bir birine yardım etmek için elinden geleni yapıyor. Tabii İyi Kalpler derneğimizde bunlardan bir tanesi derneğimizle pandemi döneminde vefa destek gurubu olarak ta çalıştık şimdi de dernek başkanımız Adem DİŞÇİ ve yönetim kurulu üyeleri sosyal hizmetler birimimize mont desteğinde bulundu bu anlamda kendilerine teşekkür ediyoruz. Kaymakamlık olarak faaliyetlerimiz devam ediyor ve devletimizin bize verdiği imkanlar doğrultusunda vatandaşlarımızın isteklerine cevap veriyoruz tabi ki sivil toplum kuruluşlarımız ve iş adamlarımızın da desteği bizim için önemli bu tabloda sosyal hizmetler birimimize destek olan herkese teşekkür ediyoruz…

İyi Kalpler Derneği Başkanı Adem DİŞÇİ ; İyi Kalpler olarak Bayrampaşa’da bulunan tüm yardım kuruluşlarına destek olmak için elimizden geleni yapıyoruz. Geçtiğimi günlerde Engellilerin Ücretsiz Eğitim aldığı kuruluşumuza montlarımızı teslim ettik daha sonra Şehit ve Gazi Aileleri Derneğine de montlarımızı teslim ettik şimdi de Bayrampaşa Kaymakamlığımızın Sosyal Hizmetler Müdürlüğüne montlarımızdan teslim ettik. Bayrampaşa Kaymakamımız Sayın Dr.Soner ŞENEL beye misafirperverliği ve bize verdiği desteklerden dolayı teşekkür ediyorum. Bayrampaşa’mız böyle bir kaymakama sahip olduğu için gerçekten çok şanslı halkımız için elinden geleni yapan Kaymakamımıza ve personeline çok ama çok teşekkür ederim. Bizler her zaman stk olarak Kaymakamlığımızın emrindeyiz. Devletimiz ve Milletimiz için Semtimiz için elimizden gelen ne varsa yapmaya hazırız. Yönetim kurulumuzda bulunan Ayfer DÖĞEN , Nurcan İSLAMLAR ve Mehmet Ali KELLEOĞLU’na da emekleri için çok teşekkür ederim. İYİLİK KAZANACAK !!!!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir