Hasan MUTLU

İmamoğlu, Bayrampaşa’da halkla buluştu

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Hasan MUTLU

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Bayrampaşa’da halkla bir araya geldi.

İmamoğlu, CHP Bayrampaşa Belediye Başkan adayı Hasan Mutlu ile buluşup; Numunebağ Caddesi, İsmet Paşa Caddesi, Kenar Caddesi, Tuna Caddesi, Şehit Cihan Elkan Sokak, Büyük Coşkun Sokak, Kosova Caddesi, Akpınar Caddesi, Kocatepe Caddesi ve Şehir Parkı Caddesi’nde vatandaşları selamladı.

Bayrampaşa’daki ilçe turu, Yıldırım Mahallesi’ndeki halk buluşmasıyla noktalandı. İmamoğlu, yaptığı konuşmada, “Vallahi bu tam istediğimiz şey. Burası ne biliyor musunuz? Bu ittifak, İstanbul ittifakı. Bu ittifak, halkın ittifakı. Partiler ötesi bir ittifak. İstanbul’un hakkını savunan bir ittifak. Onun için sizi yürekten kutluyorum. Bu yolculuğa beraber çıktık. Gerçekten aklın yolunu, hep beraber bulacağız ve İstanbul’un muhafızlığına devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

675802233

“Bu seçimde, iki seçenek var”

İmamoğlu, seçimde iki seçenek olduğunu dile getirerek, “Bir tanesi, ya ‘tam gaz geri’ diyenler kazanacak ya da ‘tam yol ileri’ diyenler kazanacak. Çünkü ‘Tam gaz geri’ diyenler, İstanbul’u 2019 öncesine geri döndürmek istiyor. İstanbul, hızını almış gidiyor. Hizmette, icraatta, yatırımda rekor üstüne rekor kırıyor. Ama onlar, İstanbul’u yine ‘sıfır noktasına’ döndürmek istiyor.” diye konuştu.

361343889

16 milyon vicdanlı, mert İstanbullunun sandıkta ülkenin en büyük buluşmasını 31 Mart’ta gerçekleştireceğini söyleyen İmamoğlu, “31 Mart’ta vicdan kazanacak, mertlik kazanacak. Particilik değil, belediyecilik kazanacak. Halkını düşünenler kazanacak. O partinin, bu partinin değil, İstanbul’un ve İstanbulluların zaferi için hep birlikte olacağız. Birliktelik kazanacak, ayrıştırma kaybedecek. Dışlama kaybedecek, buluşturma kazanacak.” ifadelerini kullandı.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni Seçilen Bayrampaşa Belediye Başkanı Hasan MUTLU'yu Tebrik Ediyoruz