Hasan MUTLU

İBB’nin 18 yıllık basın danışmanı görevden ayrıldı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Hasan MUTLU

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Basın Danışmanı Cengiz Öztürk, 18 yıldır sürdürdüğü görevinden ayrıldığını açıkladı.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Basın Danışmanı Cengiz Öztürk görevinden ayrıldığını açıkladı. 18 yıldır sürdürdüğü görevinden kendi isteğiyle ayrıldığını paylaştığı mesajla duyuran Öztürk mesajında şu ifadelere yer verdi;

“Yaklaşık 18 yıldır, güzellikleri paylaştım sizlerle. Sıkıntılı, üzüntülü, bir o kadar da mutlu ve heyecanlı günler geçirdik. Çok güzel insanlar tanıdım, dostlar edindim, tecrübemi zenginleştirdim ve kim bilir belki birilerine bu anlamda vesile oldum. Eğer o tanıdığım, paylaştığım dostlar ve dostluklar karşılıklı olduğu gibi baki ise ne mutlu bana, kendimi çok şey kazanmış sayarım.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Basın Danışmanlığı’nda çalışırken, kendi çapımda taş üstüne taş koymanın zevkini ve huzurunu yaşadım özetle. İyiye ve daima güzele doğru yelken açanların rüzgarına kapıldım. Her şey güzeldi, her şeye rağmen özeldi.

25 yıllık gazetecilik hayatımdan sonra bir başka boyutta tecrübe edindim. Bu benim için büyük ve anlamlı bir kazançtı. Şimdi kendi isteğimle severek sayarak emek verdiğim Belediyemden ayrılıyorum. Kısmet olursa aynı hedefe yürüyeceğimiz, aynı gelişimin ucundan tutacağımız görevler de karşılaşırız. Ayrılık olarak bakmıyorum buna. Belki somut bir mesafe olacak aramızda, hepsi bu.

Hakkım geçtiyse helal olsun ve siz de üzerimdeki haklarınızı helal edin isterim. Birlikte başardığımız ve başaramasak da denediğimiz, çabaladığımız her şey için müteşekkirim. Sevgi ve selamla.”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni Seçilen Bayrampaşa Belediye Başkanı Hasan MUTLU'yu Tebrik Ediyoruz