Bayrampaşa Belediyesinden 100. Yılda 2023 Fidan…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bayrampaşa Belediyesi, 11 Kasım Milli Ağaçlandırma Günü kapsamında, Cumhuriyetin 100. yılına atfen ilçe genelinde 2023 fidan dikiyor… Ekiplere öncülük ederek ilk fidanları toprakla buluşturan Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, “Yeşil kent Bayrampaşa’mızı daha da yeşil yapmak için çalışıyoruz, çabalıyoruz. Amacımız gelecek kuşaklara yeşil bir dünya bırakmak.” dedi.

Cumhuriyetin 100. yılına 2023 fidan

Bayrampaşa Belediyesi, Cumhuriyetin 100. yılı münasebetiyle ilçe genelinde 2023 fidan dikiyor… Bu kapsamda, 11 Kasım Milli Ağaçlandırma Günü’nde ilk fidanlar İsmetpaşa Mahallesi Tuna Caddesi’nde toprakla buluşturuldu. Etkinliğe katılarak, AK Parti Bayrampaşa İlçe Başkanı Ersin Saçlı ile birlikte fidan diken ve vatandaşlara fıstık çamı fidanı dağıtan Belediye Başkanı Atila Aydıner, “Yeşil kent Bayrampaşa’mızı daha da yeşil yapmak için çalışıyoruz, çabalıyoruz. Amacımız gelecek kuşaklara yeşil bir dünya bırakmak.” dedi.

İstanbul genelinde en çok ağacın bulunduğu ilçelerin başında gelen Bayrampaşa’da yıl sonuna kadar toplam 2023 fidan dikiminin tamamlanması hedefleniyor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir