Hasan MUTLU

Bayrampaşa Belediye Başkan Yardımcıları Belli Oldu…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Hasan MUTLU

31 Mart 2024 tarihinde yapılan yerel seçimlerde Ak Partiden Chp’ye geçen Bayrampaşa Belediyesinde Belediye Başkan Yardımcıları ve Meclis Atamaları yapıldı…

Başkan Hasan Mutlu, çalışmalarına kurum içerisindeki atamalarla başladı. Meclis Üyeleri seçilen Mehmet Demirok, Lütfi Kadıoğullar ve Av. Atilla Özen’i Belediye Başkan Yardımcılığına atadı.

İbrahim Kahraman Bayrampaşa Belediyesi Meclis Başkanı olurken, Seda Türkoğlu ise İBB Meclis Grup Yöneticisi oldu.

Belediye Başkanı’na bağlı birimler
1-Özel Kalem Müdürlüğü
2-Teftiş Kurulu Müdürlüğü
3-İç Denetim Birimi

Başkan Yardımcısı Atilla Özen’e bağlı birimler
1-Yazı İşleri Müdürlüğü
2-Destek Hizmetleri Müdürlüğü
3-Ruhsat ve Denetim Müdürlüğü
4-Zabıta Müdürlüğü
5-Bilgi İşlem Müdürlüğü
6-Hukuk İşleri Müdürlüğü
7-Emlak ve İstimlak Müdürlüğü

Başkan Yardımcısı Mehmet Demirok’a bağlı birimler
1-Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü
2-İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü
3-Sağlık İşleri Müdürlüğü
4-Veteriner İşleri Müdürlüğü

Başkan Yardımcısı Lütfi Kadıoğulları’na bağlı birimler
1-Muhtarlık İleri Müdürlüğü
2-Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü
3-Mali Hizmetler Müdürlüğü
4-Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü
5-İşletme ve İştirakler Müdürlüğü

Başkan Yardımcısı Ahmet Kumbasar’a bağlı birimler
1-Fen İşleri Müdürlüğü
2-Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü
3-İmar ve Şehircilik Müdürlüğü
4-Kentsel Tasarım Müdürlüğü
5-Park ve Bahçeler Müdürlüğü

Başkan Yardımcısı Yalçın Sırakaya’ya bağlı birimler
1-Temizlik İşleri Müdürlüğü
2-İklim Değişikliği ve Sıfır Atık Müdürlüğü
3-Spor İşleri Müdürlüğü
4-Kütüphane Müdürlüğü
5-Afet İşleri Müdürlüğü

YENİ DÖNEM MECLİS DİVANI, ENCÜMEN VE KOMİSYON ÜYELERİ

MECLİS DİVANI:
MECLİS 1.BAŞKAN VEKİLİ: İbrahim KAHRAMAN
MECLİS 2.BAŞKAN VEKİLİ: Kadri YETİŞMİŞ
DİVAN KÂTİPLERİ:
1. Onur TOPÇU
2. Deniz UYKAN
3. Murat SALMAN
4. İbrahim SOYTÜRK
DAİMİ ENCÜMEN ÜYELERİ:
1. Ali KARAHASANOĞLU
2. Kerem GÜLER
3. Arzu DOYRAN  
İMAR KOMİSYONU:
1. Burak TÜRKKAN
2. Saki TEKER
3. Cenk ÇINAR
4. Muammer KÜTÜK
5. Osman TÜRK
GENÇLİK VE SPOR KOMİSYONU:
1. Ersin BİLAL
2. Deniz UYKAN
3. Onur TOPÇU
4. Turgay ÇETİN
5. Faruk LAYIK
BÜTÇE KOMİSYONU:
1. Lütfi KADIOĞULLARI
2. Kerem GÜLER
3. Arzu DOYRAN
4. İbrahim AKIN
5. Ali Cengiz YILMAZ
SOSYAL HİZMET VE ENGELLİLER  KOMİSYONU:
1. Kadri YETİŞMİŞ
2. Murat SALMAN
3. Çetin KOÇ
4. Şükrü SÖNMEZ
5. Ali Rıza BOZYURT
TARİFE KOMİSYONU:
1. Ali KARAHASANOĞLU
2. Seda TÜRKOĞLU
3. Murat SALMAN
4. Faruk LAYIK
5. Turgay ÇETİN
DIŞ İLİŞKİLER KOMİSYONU:
1. İbrahim SOYTÜRK
2. Saki TEKER
3. Deniz UYKAN
4. Kenan BIÇAK
5. Erhan AKGÜL
HUKUK KOMİSYONU:
1. Atilla ÖZEN
2. Burak TÜRKKAN
3. Öztürk HOCAOĞLU
4. Ali Cengiz YILMAZ
5. İbrahim AKIN
EĞİTİM KOMİSYONU:
1. Mehmet DEMİROK
2. Eyüp GÜCÜKTAŞ
3. Cenk ÇINAR
4. Mehmet Ali ALTINKILIÇ
5. Adem UĞUR
SAĞLIK KOMİSYONU:
1. Recep ÖZTÜRK
2. Mehmet DEMİROK
3. Selim ÖZKURT
4. İlhan YILMAZ
5. Zülal EFE
KADIN-ERKEK FIRSAT EŞİTLİĞİ KOMİSYONU:
1. Seda TÜRKOĞLU
2. Onur TOPÇU
3. Recep ÖZTÜRK
4. Zülal EFE
5. İbrahim AKIN
ÇEVRE-DEPREM-DOĞAL AFET VE KENTSEL YENİLEME  KOMİSYONU:
1. Çetin KOÇ
2. Selim ÖZKURT
3. Eyüp GÜCÜKTAŞ
4. Şükrü SÖNMEZ
5. Hikmet KOÇ
MARMARA BELEDİYELER BİRLİĞİ:
ASİL       : 1. Öztürk HOCAOĞLU
YEDEK  : 1. Kadri YETİŞMİŞ                   
 TÜRK DÜNYASI BELEDİYELER BİRLİĞİ
ASİL       : 1. İbrahim SOYTÜRK 
YEDEK  : 1. Deniz UYKAN

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni Seçilen Bayrampaşa Belediye Başkanı Hasan MUTLU'yu Tebrik Ediyoruz