Hasan MUTLU

Ak Parti Bayrampaşa Belediye Başkan Adayı Av.İlknur Bayraktar Çalışmalarına Hız Kattı.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Hasan MUTLU

Ak Parti Bayrampaşa Belediye Başkan Adayı Av.İlknur Bayraktar Çalışmalarına Hız Kattı.

Cumhur İttifakı ve AK Parti Bayrampaşa Belediye Başkan Adayı Av. İlknur Kovaç Bayraktar, seçim çalışmalarını çok yoğun bir şekilde sürdürüyor.

77’ye tüm Bayrampaşalılarla bir araya gelen Bayraktar, geçtiğimiz hafta olduğu gibi bu haftaya da yoğun şekilde başladı. Kadın aday olması nedeniyle özellikle kadınlardan büyük ilgi gören Bayraktar’a Bayrampaşalıların da yoğun ilgisi olduğu görülüyor.

Geçtiğimiz hafta İstanbul Milletvekili Süleyman Soylu ile birlikte Tuna Caddesinde bulunan esnafları ziyaret eden Av. İlknur Kovaç Bayraktar, ardından Kınalılar Derneğini ziyarette bulundu. Bayraktar, Salı günü ise Yıldırım Mahallesi Ali Fuat Başgil Caddesi’nde esnaf ziyaretinde bulundu. Aynı zamanda AK Parti Meclis üyesi adayları da Bayrampaşa’nın 11 mahallesinde eş zamanlı olarak esnaf ve ev ziyaretleri gerçekleştirdiler.

Belediye Meclis üyesi adayları akşam da Kartaltepe Mahalle teşkilatı ile buluşup seçim çalışmalarında değerlendirmelerde bulundular. Çarşamba günü Bayrampaşa Halk Eğitim Merkezinin atölyesini ziyaret eden Bayraktar, kadınlar ile el işleri gerçekleştirdi. Akabinde Akvaryum Mobilyacılar Çarşısı esnafını ziyaret eden Bayraktar, akşam da Vatan Mahallesi’nde bulunan vatandaşlara hitap ettiler.

Perşembe günü AK Parti Bayrampaşa Gençlik Kolları Yıldırım Mahalle başkanının rahmetli olan yakını için taziye ziyaretinde bulunan AK Parti Bayrampaşa Belediye Başkan Adayı Av. İlknur Kovaç Bayraktar, ardından Bağlar Caddesi ve Uygur Caddesinde bulunan esnaflar ile perşembe pazarına ziyarette bulundu. Akşamına Salkımlı Mestikan Derneğini ziyaret etti. 

Cuma günü sabahın ilk ışıklarıyla Yeşil Camiinde Kur’an Kursu öğrencileriyle buluşup dualar edildi. Akşam ise AK Parti Bayrampaşa Kadın Kolları’nın düzenlemiş olduğu 8 Mart Dünya Kadınlar Günü programına katılım sağladı. Program sonrasında kafeterya ziyareti yapıp gençlerle sohbet etti.

7 Milletvekili Bayrampaşa’da….

AK Parti Bayrampaşa Belediye Başkan Adayı Av. İlknur Kovaç Bayraktar’ın seçim çalışmaları kapsamında Cumartesi günü 7 İstanbul Milletvekili Bayrampaşa’ya geldi.

Seçim çalışmalarının yoğun geçtiğini belirten Bayraktar, “Bayrampaşa’da çalmadık kapı sıkmadık el bırakmayacağız. Tüm Bayrampaşalılarla görüşüyor, onlara projelerimizi anlatıp, desteklerini istiyoruz. Aynı zamanda onların sorunlarını, istek ve önerilerini dinliyoruz. El ele vererek Bayrampaşa’nın çok daha iyi yerlere gelmesi için gece gündüz demeden çalışmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni Seçilen Bayrampaşa Belediye Başkanı Hasan MUTLU'yu Tebrik Ediyoruz